biuro@solinea.pl

+ 48 81 463 48 82

O nas

kim jesteśmy

solinea

Jesteśmy firmą farmaceutyczną z siedzibą w Elizówce k. Lublina, która na rynku działa od 2005 r. Wieloletnie doświadczenie oraz dynamiczny wzrost sprawiają, że znajdujemy się wśród najszybciej rozwijających się firm z branży farmaceutycznej na terenie województwa lubelskiego.

Zajmujemy się tworzeniem unikalnych rozwiązań dla zdrowia, proponując bogaty wybór:

  • środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego,
  • wyrobów medycznych,
  • produktów leczniczych,
  • suplementów diety,
  • kosmetyków.

Dokładamy wszelkich starań, aby dostosowywać się nie tylko do zmieniających się wymogów rynku, ale również do oczekiwań klientów. Bazujemy na badaniu potrzeb pacjentów oraz na opinii osób związanych z medycyną, stale wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty. Ogromna dbałość o jakość oraz najnowsze technologie produkcji sprawiają, że cieszymy się zaufaniem lekarzy, farmaceutów i pacjentów.

Współpracujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce. Naszymi partnerami biznesowymi są zarówno kontrahenci krajowi, jak i zagraniczni.

W ofercie posiadamy ponad 30 silnych marek, które są aktywnie promowane przez przedstawicieli firmy wśród lekarzy i farmaceutów na terenie całej Polski.

Zatrudniamy ponad 100 osób i stale poszerzamy nasz zespół. Posiadamy przedstawicieli we wszystkich regionach Polski. Ogromną wagę przywiązujemy do stwarzania swoim pracownikom warunków sprzyjających rozwojowi i zdobywaniu wiedzy. Inwestycja w umiejętności i kwalifikację naszego zespołu to jeden z głównych priorytetów. Dzięki temu nasi pracownicy cenią sobie przyjazną atmosferę pracy, możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz warsztatach. Każdego dnia wspólnie pracujemy na sukces SOLINEI!

Formularz kontaktowy

SOLINEA

Elizówka 65
Hala I
21-003 Ciecierzyn

Telefon: + 48 81 463 48 82

Fax: + 48 81 463 48 86

E-mail: biuro@solinea.pl