logo_solinea

ARTROZIN

ARTROZIN dzięki obecności Complexu GCC czyli glukozaminy, chondroityny i witaminy C, wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów, opóźnia zwyrodnienia stawów i przyczynia się do szybszej regeneracji chrząstki i tkanki kostnej

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

artrozin

W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów zaleca się systematyczne przyjmowanie preparatu przez minimum 3 miesiące. 
1 saszetka preparatu zawiera 5 g sacharozy, co stanowi 0,5 jednostek chlebowych. 

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w siarczan glukozaminy, siarczan glukozaminy oraz witaminę C.

Uczulenie na skorupiaki lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.
Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych.
Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią, a także osoby chorujące na cukrzycę i przyjmujące leki przeciwcukrzycowe przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

Sacharoza, siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2KCl) (ze skorupiaków), siarczan chondroityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze do 25°C.
Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY