logo_solinea

ARTROZIN

Artrozin to preparat uzupełniający dietę w składniki takie jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz witamina C.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

atrozin

Glukozamina chondroityna to składniki strukturalne tkanki chrzęstnej, która wchodzi w skład chrząstki stawowej, więzadeł i mazi stawowej. Kompleks glukozaminy i chondroityny wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego, co potwierdzają badania naukowe.
Zawarta w preparacie witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu.

Dorośli: 1 saszetka dziennie.

Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5-1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Uczulenie na skorupiaki lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią, a także osoby chorujące na cukrzycę i przyjmujące leki przeciwcukrzycowe przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem.

sacharoza; siarczan glukozaminy (siarczan glukozaminy 2 KCl) (ze skorupiaków), siarczan chondroityny, witamina C (kwas L-askorbinowy), aromat, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25°C. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca.

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

0
0
Twój Koszyk