logo_solinea

AUDITON

AUDITON to połączenie ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego oraz ekstraktu z nasion gryki z witaminami: B12, B6, B2, B1, melatoniną oraz magnezem.
AUDITON:
• poprawia mikrokrążenie
• dostarcza substancje odżywcze i budulcowe do komórek słuchowych
• regeneruje komórki słuchowe
• zwalcza procesy utleniania 
• ułatwia zasypianie

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

AUDITON

Zapewnia wsparcie w przypadku pojawiających się problemów ze słuchem, zwłaszcza szumów usznych.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Ekstrakt z nasion gryki (Fagopyrum Mill), tlenek magnezu, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba), skrobia ziemniaczana, nośnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, nośnik: alkohol poliwinylowy, substancja przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, talk, nośnik: glikol polietylenowy; chlorowodorek pirydoksyny; cyjanokobalamina, chlorowodorek tiaminy; barwnik: węglan wapnia; ryboflawina; nośnik: monooleinian polioksyetylenosorbitolu (polisorbat 80), melatonina; barwniki: karmin, błękit brylantowy FCF.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze do 25°C. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY