logo_solinea

BROMELAN

Preparat, dzięki któremu możesz wspomagać prawidłowe działanie zatok przynosowych – szczególnie w przypadku stanów zapalnych. Jego głównym składnikiem jest pozyskiwana z ananasa bromelaina. Wyciąg z kwiatu bzu wspomaga naturalną odporność organizmu, a rutozyd ma właściwości antyoksydacyjne i uszczelniające naczynia krwionośne.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

BROMELAN

Wspomaganie prawidłowego funkcjonowania zatok przynosowych, szczególnie w przypadku stanów zapalnych.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. 

Substancja wypełniająca: celuloza (mikrokrystaliczna), bromelaina, ekstrakt z kwiatów bzu czarnego, substancje glazurujące: szelak, sól sodowa karboksymetylocelulozy, talk, rutozyd, substancje wypełniające: celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje przeciwzbrylajace: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: glicerol.

Przechowywać w suchym, ciemnym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca. 

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY