logo_solinea

CHRYPEX

Chrypex to pastylki do ssania polecane przy dolegliwościach związanych z podrażnieniem błony śluzowej gardła, jak chrypka czy pieczenie. Uwalniane substancje czynne powlekają błonę śluzową ochronnym filmem i łagodzą wspomniane dolegliwości. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

CHRYPEX

Preparat CHRYPEX ze względu na zawartość aspartamu nie powinien być stosowany przez chorych na fenyloketonurie. CHRYPEX można stosować przez dłuższy czas, jednak w przypadku braku poprawy należy zasięgnąć porady lekarza. 

Chrypka, pieczenie błony śluzowej jamy ustnej.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie należy stosować u osób z ciężką niewydolnością nerek. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. 

Wodny wyciag z porostu islandzkiego – 80 mg w jednej pastylce, sorbitol, maltitol, guma arabska, aspartam, acesulfam K, kwas cytrynowy, koncentrat soku z czarnej porzeczki, olejek eteryczny, olej roślinny, naturalny barwnik E153, wosk pszczeli.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY