logo_solinea

CLAVIN (DLA MĘŻCZYZN)

Dzięki opatentowanej recepturze skutecznie pomaga rozwiązać męskie problemy z erekcją. Zaleca się go podczas długotrwałych lub przejściowych zaburzeń i dysfunkcji erekcji. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

CLAVIN (DLA MĘŻCZYZN)

W celu osiągnięcia żądanego efektu niezbędna jest stymulacja seksualna.

Preparat zaleca się podczas krótkotrwałych lub przejściowych zaburzeń erekcji, w przypadku niewystarczającej erekcji oraz w razie potrzeby bezpiecznej i swobodnie dostępnej alternatywy podczas lekkich zaburzeń erekcji. 

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Produkt niewskazany dla dzieci.

L-arginina, L-cytrulina, ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), substancje przeciwzbrylające: talk, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z krokusa uprawnego (Crocus sativus), cynk (tlenek cynku), selen (selenian (IV) sodu), składniki otoczki kapsułki: żelatyna, barwniki: tlenki i wodorotlenki żelaza, indygotyna, dwutlenek tytanu.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze 25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY