logo_solinea

CORNESIN MAŚĆ DO OCZU

CORNESIN to hipertoniczna maść do oczu zawierająca 4,5% chlorek sodu i 0,4% hialuronian sodu. Zapewnia ulgę w objawach obrzęku rogówki, takich jak ból i zaburzenia widzenia, także podczas godzin nocnych.

Maść do oczu CORNESIN dzięki swojej lepkości umożliwia długotrwałe przyleganie do powierzchni oka, działając nawilżająco i ochronnie, również podczas stosowania w nocy. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

cornesin maść do oczu

Produkt powinien być stosowany przez jedną osobę.
Przed użyciem maści do oczu CORNESIN należy zdjąć szkła kontaktowe, ponieważ ich powierzchnia może zostać uszkodzona. 

Maść do oczu CORNESIN wskazana jest w łagodzeniu objawów obrzęku rogówki, takich jak ból i zaburzenia widzenia, także podczas godzin nocnych.

Maści do oczu CORNESIN nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości lub alergii na którykolwiek ze składników preparatu. 
Nie stosować produktu jeżeli opakowanie jest uszkodzone.

Chlorek sodu, hialuronian sodu, olej wazelinowy, wazelina, fosforan sodu jednozasadowy, fosforan disodu, alkohol lanolinowy, woda, hydroksymetyloglicynian. 

Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Przechowywać z dala od źródeł ciepła, w chłodnym, suchym miejscu w temperaturze od 9 do 25°C.
Nie stosować produktu po upływie daty ważności.
Zużyć w ciągu 8 tygodni od pierwszego otwarcia. 

Solinea sp. z o.o. 

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY