logo_solinea

DIAROF

Diarof to suplement diety wspomagający odbudowę mikroflory jelitowej np. po infekcjach, po antybiotykoterapii, podczas podróży do innych stref klimatycznych.

Preparat zawiera w swoim składzie drożdże Saccharomyces boulardii CNCM I-3799, nukleotydy oraz inulinę.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Preparat nie może być
stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy spożywać po upływie daty minimalnej trwałości. U osób ze znacznie zmniejszoną odpornością organizmu oraz z zaburzonym metabolizmem puryn przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem.

Diarof wspomaga odbudowę mikroflory jelitowej:

  • po infekcjach

  • po antybiotykoterapii

  • podczas podróży do innych stref klimatycznych.

Sposób użycia: 1-2 kapsułki dziennie.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych w trakcie przyjmowania preparatu, należy niezwłocznie przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Saccharomyces boulardii CNCM I-3799, substancja wypełniająca kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, nukleotydy z Saccharomyces cerevisiae (kwas guanozyno-5’-fosforowy, kwasvadenozyno-5′-fosforowy, kwas urydyno-5′-fosforowy, kwas cytydyno-5’-monofosforowy), inulina, barwnik kapsułki: węglan wapnia, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed świattem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zamrażać.

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

0
0
Twój Koszyk