logo_solinea

DPP PLUS

DPP Plus zawiera zestaw enzymów wspomagających optymalny rozkład węglowodanów, tłuszczów i białek przyjmowanych w pożywieniu. Wyciąg z kopru pomaga zminimalizować uczucie pełności i wzdęcia, a papaja – dzięki enzymom proteolitycznym – korzystnie wpływa na cały układ pokarmowy. Preparat poleca się także osobom z nietolerancją pokarmową. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

DPP PLUS

Przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Należy zachować ostrożność w przypadku przyjmowania innych leków.

Stosowanie zaleca się w celu uzupełnienia diety w enzymy wspierające rozkład węglowodanów, tłuszczów i białek przyjmowanych w pożywieniu. 

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Preparatu nie powinny spożywać kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Substancja wypełniająca: fosforan wapnia; ekstrakt z kopru włoskiego, bromelaina, ekstrakt z papai, papaina, celulaza, amylaza, lipaza, laktaza, substancja wypełniająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; pektynaza, proteaza III, glukoamylaza, składnik otoczki kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; barwnik: węglan wapnia. 

Kapsułka wegańska, bez dwutlenku tytanu. 

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY