logo_solinea

ECTODOSE

Ectodose to izotoniczny roztwór z ektoiną wspomagający leczenie stanów zapalnych oraz objawów układu oddechowego, w tym astmy alergicznej i niealergicznej, zapalenia oskrzeli czy przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP). 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ectodose

ECTODOSE może być podawany za pomocą nebulizatora pneumatycznego, siateczkowego i ultradźwiękowego. Pomiędzy zastosowaniem dawki a inhalacją innego wyrobu medycznego lub leku należy zachować przynajmniej 15-minutowy odstęp czasu.

Wspomaganie leczenia stanów zapalnych oraz objawów chorób układu oddechowego – w tym astmy alergicznej i niealergicznej, zapalenia oskrzeli czy przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP).

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Ektoina 1,3% (Ectoin®), sól morska, woda. 

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. 

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY