logo_solinea

ECTORHIN

Ectorhin to spray do nosa z ektoiną stosowany w profilaktyce i wspomaganiu leczenia objawów nieżytu nosa i zapalenia zatok. Jego działanie obkurczające pozwala na łatwiejsze usunięcie wydzieliny na zewnątrz, bez uciążliwego wysuszania błony śluzowej. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ECTORHIN

Nie zawiera konserwantów. Preparat może być stosowany po zabiegach chirurgicznych nosa lub urazach po wcześniejszej konsultacji z lekarzem. 

Zalecany jest w profilaktyce i wspomaganiu leczenia objawów nieżytu nosa i zapalenia zatok. Ectorhin to hipertoniczny roztwór o działaniu obkurczającym, dzięki któremu może poprawić drożność górnych dróg oddechowych.

Nadwrażliwość na ektoinę lub którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

Ektoina (Ectoin®), sól morska, woda, bufor fosforanowy. 

Przechowywać w temperaturze 2-25°C, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY