logo_solinea

ECTOSSIN

Ectossin to pastylki na gardło z ektoiną przeznaczone do stosowania w profilaktyce i wspomaganiu leczenia objawów przeziębienia, suchości w jamie ustnej i gardle, a także chrypki wynikającej z przeciążenia strun głosowych. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ECTOSSIN

Stworzony wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawiera konserwantów. W trakcie przewlekłych urazów, po operacji lub uszkodzeniu jamy ustnej, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. 

Zalecany jest w profilaktyce i wspomaganiu leczenia objawów przeziębienia, suchości w jamie ustnej i gardle czy chrypki.

Nadwrażliwość na ektoinę lub którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie należy stosować u dzieci poniżej 6. roku życia. 

Ektoina (Ectoin®), izomalt, sukraloza, mentol, kwas cytrynowy, aromat cytrynowo-miętowy (zawiera tokoferol), aromat miodowy (zawiera glikol polietylenowy), koncentrat z krokosza barwieńskiego, syrop glukozowy, woda. 

Przechowywać w temperaturze 2-25°C, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY