logo_solinea

FERIVAG

FERIVAG to wyrób medyczny w postaci kapsułek dopochwowych zawierający liposomalną apolaktoferynę.

Laktoferyna to naturalna substancja o silnych właściwościach przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwwirusowych. Apolaktoferyna czyli forma laktoferyny wolna od żelaza ma wyższą aktywność niż laktoferyna, a jej występowanie w innowacyjnej postaci zamkniętej w liposomach, zapewnia  wysoką aktywność, biodostępność i ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ferivag

Bezpieczna dla bakterii probiotycznych występujących w mikrośrodowisku pochwy.

Kapsułki dopochwowe Ferivag to wyrób medyczny do stosowania wspomagającego w leczeniu i profilaktyce infekcji pochwy, takich jak:

– bakteryjne, wirusowe i grzybicze (kandydoza) zapalenie pochwy,

– stanów zapalnych szyjki macicy,

– wszystkich przypadkach czasowego zaburzenia równowagi mikroflory pochwy.

Znana nadwrażliwość na którykolwiek ze składników wyrobu. Laktoferyna jest białkiem pozyskiwanym z mleka krowiego, stąd nie zaleca się stosowania w przypadku alergii na białka mleka.

Każda kapsułka zawiera skrobię ryżową, apolaktoferynę w sproszkowanych liposomach (100 mg), żelatynę roślinną (składnik kapsułki), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Przechowywać produkt zamknięty, w temperaturze nieprzekraczającej 25°C, w suchym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY