logo_solinea

HELIPROX

Heliprox to suplement diety stanowiący unikalne połączenie inaktywowanych bakterii kwasu mlekowego (Lactobacillus reuteri DSM 17648) z cynkiem.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

HELIPROX

W produkcie Heliprox występuje opatentowany i unikalny szczep Lactobacillus reuteri DSM 17648 (PylopassTM) otrzymywany na drodze fermentacji, a następnie suszenia rozpyłowego. Według badań wykazuje on powinowactwo do Helicobacter pylori, z którą tworzy kompleksy.
Cynk – który w preparacie Heliprox występuje w postaci dobrze przyswajalnej soli organicznej (glukonianu) – pełni szereg korzystnych dla zdrowia człowieka funkcji: pomaga w prawidłowej syntezie DNA, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, bierze udział w procesie podziału komórek oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
Kapsułka wegańska, bez dwutlenku tytanu.

Wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem.

Lactobacillus reuteri DSM 17648 (Pylopass™); maltodekstryna; składnik kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza; glukonian cynku (cynk); barwnik kapsułki: węglan wapnia; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze 15-25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie zamrażać. Nie używać po upływie daty ważności podanej na opakowaniu.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY