logo_solinea

HIALUROM HONDRO

Hialurom Hondro wspomaga leczenie objawów choroby zwyrodnieniowej stawów, poprawia smarowność i funkcje mechaniczne stawów.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

HIALUROM HONDRO

Preparat przeznaczony jest do jednorazowego użycia. HIALUROM HONDRO stosuje się tylko pod nadzorem lekarza.

HIALUROM HONDRO to preparat wspomagający działanie lub zastępujący płyn maziowy znajdujący się w stawach. Zalecany jest w leczeniu objawowym zwyrodnieniowych zmian stawów maziówkowych, w tym zapalenia kości i stawów – od łagodnych do ostrych.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, istniejące stany zapalne skóry w miejscu wstrzyknięcia, stwierdzone stany zapalne w obrębie stawu i zaburzenia krzepnięcia. Preparat nie może być stosowany przez osoby, u których kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na substancje zawierające białka bakterii Gram-dodatnich. Nie należy go stosować u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na materiały pochodzenia wołowego.

Każda ampułkostrzykawka zawiera roztwór hialuronianu sodu (60 mg), siarczan sodowy chondroityny (90 mg), chlorek sodu, diwodorofosforan sodu jednowodny, fosforan disodu dwunastowodny, wodorotlenek sodu i/lub kwas chlorowodorowy (do regulacji pH), woda do iniekcji

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym, ciemnym niedostępnym dla dzieci miejscu. Nie zamrażać.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY