logo_solinea

IRIBOS

Składniki preparatu uzupełniają codzienną dietę w kultury bakterii kwasu mlekowego i wspierają mikroflorę jelitową. Polecany jest szczególnie w leczeniu takich schorzeń, jak zespól jelita drażliwego (IBS)

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

IRIBOS

Iribos nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Zaleca się przyjmowanie po posiłku.

Wspomaganie mikroflory jelitowej. Polecany jest szczególnie w leczeniu takich schorzeń, jak zespół jelita drażliwego (IBS)

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

maltodekstryna; Lactobacillus plantarum CECT7484; Lactobacillus plantarum CECT7485; Pediococcus acidilactici CECT7483; substancja glazurująca (składnik otoczki kapsułki): hydroksypropylometyloceluloza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; barwnik (składnik otoczki kapsułki): dwutlenek tytanu; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Nie zamrażać.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY