logo_solinea

KARPAL AKUT

Maść na zespół cieśni kanału nadgarstka, zmniejsza dolegliwości bólowe, poprawia czucie w palcach

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

KARPAL AKUT

Wyrób medyczny, który jest przeznaczony do masażu w zespole cieśni kanału nadgarstka.  Dzięki masażom i łagodzącym ekstraktom z roślin (przetacznik, skrzyp, świetlik łąkowy, chmiel) KARPAL AKUT zmniejsza dolegliwości bólowe dłoni i poprawia czucie w palcach.

Maść przeznaczona jest do stosowania miejscowego oraz do masażu okolic nadgarstka, dłoni i przedramienia.

Nie stosować na uszkodzoną skórę. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Nie stosować wokół oczu, na błony śluzowe i piersi. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie stosować po upływie zalecanego terminu przydatności do użycia.

Woda, etanol, olej z nasion konopi siewnych (Cannabis sativa), dimetykon, izostearynian glikolu propylenowego, etyloceluloza, laurynian glikolu propylenowego, ekstrakt przetacznika leśnego (Veronica officinalis), ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense), ekstrakt ze świetlika łąkowego (Euphrasia rostoviana), ekstrakt z chmielu zwyczajnego (Humulus lupulus), trigliceryd kaprylowo-kaprynowy, kaprylan glicerolu, undecylenian glicerolu, glikol kaprylowy, etyloheksylogliceryna, mentol, karbomer, olejek z rozmarynu lekarskiego (Rosmarinus officinalis), krospolimer metakrylanu metylu, wodorotlenek sodu.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25 °. Chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać poza zasięgiem dzieci!

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY