logo_solinea

KELADERM

Krem z laktoferyną o właściwościach chelatujących do stosowania w leczeniu wszystkich rodzajów zmian przebarwieniowych warstwy skórno-naskórkowej.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

KELADERM (KREM)

Do użytku zewnętrznego. Przedłużone działanie może przyczynić się do uwrażliwienia skóry. Jeśli to nastąpi, przerwać stosowanie i zgłosić się do lekarza. Preparat może być stosowany wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Stosowanie w tym samym czasie kremów i/lub produktów o zbliżonym składzie może uniemożliwić skuteczne działanie preparatu.

Ze względu na właściwości przeciwutleniające, Keladerm może być stosowany w przebarwieniach skóry będących konsekwencją 

  • wybroczyny krwawe, 
  • wybroczyny krwawe pooperacyjne,
  • przebarwienia hemosyderynowe po zabiegu skleroterapii,
  • przebarwienia spowodowane przewlekłą niewydolnością żylną oraz owrzodzeniami żylnymi,
  • leczenie po użyciu lasera: lasera do depilacji, lasera nieablacyjnego oraz lasera naczyniowego.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Stosowanie u dzieci oraz kobiet w ciąży i karmiących piersią powinno być ograniczone do przypadków zdecydowanej konieczności i pod kontrolą lekarza. 

Woda, laktoferyna (Lipid’s Technology). gliceryna, glikol propylenowy, guma ksantanowa, metylosulfonylometan, Tinovis ade, 2-fenoksyetanol, trietanoloamina, EDTA.

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu, w dobrze zamkniętym opakowaniu, z dala od źródeł ciepła. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY