logo_solinea

KELOPTIN

Dzięki właściwościom chelatującym żelazo, Keloptin zalecany jest w leczeniu wszelkich zmian troficznych skóry

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

KELOPTIN

SPOSÓB UŻYCIA:

  • Przed każdorazowym zastosowaniem preparatu Keloptin, należy oczyścić skórę solą fizjologiczną. 
  • Ilość naniesionego preparatu i częstość stosowania zależą od stanu klinicznego zmian skórnych i czasu wchłaniania kremu.
  • Zaleca się stosowanie przynajmniej dwa razy dziennie

Miejscowe leczenie skórno-naskórkowych zmian przebarwieniowych, w tym: wybroczyn i krwiaków pooperacyjnych, hemosyderynowych przebarwień powstających po skleroterapii; profilaktyka owrzodzeń żylnych zależnych od poziomu żelaza, owrzodzeń żylakowatych, odleżyn, pęknięć, poparzeń, blizn, a także w postępowaniu po zabiegach z użyciem lasera (do depilacji, ablacyjny, nieablacyjny).
Wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Znana nadwrażliwość na składniki preparatu.
Stosowanie w tym samym czasie kremów i/lub podobnych produktów na tej samej części ciała może powodować brak skuteczności działania preparatu Keloptin albo wpływać na bezpieczeństwo jego stosowania. Nie połykać.

glikol polietylenowy 400 (PEG 400), glikol polietylenowy 1500 (PEG 1500), glikol polietylenowy 4000 (PEG 4000), laktoferyna (LT), sorbitol, gliceryna, alantoina, tokoferol

Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 25°C, w suchym miejscu, z dala od promieni słonecznych i źródeł ciepła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie połykać. Nie stosować po upływie terminu ważności i w przypadku uszkodzenia opakowania.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY