logo_solinea

LIPITROP MK-7

Lipitrop MK-7 to preparat zawierający stabilizowany ekstrakt z nowozelandzkich małży zielonych, witaminę D oraz witaminę K (MK-7). Pomaga w codziennym dbaniu o kondycję oraz zdrowe kości i stawy.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

LIPITROP MK-7

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe nie powinny zażywać preparatu bez konsultacji z lekarzem.

Lipitrop to suplement diety, który pomaga uzupełniać codzienną dietę w witaminę D oraz witaminę K. Zawiera też ekstrakt z nowozelandzkich małży zielonych. Przeznaczony dla osób, które chcą zadbać o dobrą kondycję i zdrowie kości i stawów.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Żelatyna, oliwa z oliwek, stabilizowany ekstrakt lipidowy z nowozelandzkich małży zielonych, witamina K (menachinon-7), woda oczyszczona, barwnik: dwutlenek tytanu, przeciwutleniacz: D-alfa-tokoferol, witamina D (cholekalcyferol), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin.

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca.

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY