logo_solinea

MANTUSIL

MANTUSIL to preparat o bogatym składzie zawierający składniki najwyższej jakości: certyfikowany miód manuka MGO 263+, wyciąg z kwiatostanu lipy oraz witaminę C i cynk, które uczestniczą w procesach łagodzących błony śluzowe gardła oraz wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

mantusil

Miód manuka to wyjątkowy rodzaj miodu, który uzyskiwany jest z nektaru krzewów manuka (Leptospermum scoparium) i wytwarzany w Nowej Zelandii. W odróżnieniu od innych miodów zawiera najwyższe stężenia metyloglioksalu (MGO) – składnika kluczowego dla jego unikalnych właściwości, który w badaniach in vitro wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe (m.in. przeciwko szczepom gronkowca złocistego i wirusowi grypy1,2).

Przeznaczony dla dzieci powyżej 3. roku życia i osób dorosłych, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że istotne znaczenie mają zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Mantusil zawiera naturalnie występujące cukry i substancję słodzącą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. Produktu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Substancja słodząca: maltitole; woda oczyszczona; certyfikowany miód manuka MGO 263+; witamina C (kwas L-askorbinowy); wyciąg z kwiatostanu lipy DER 15:1; cynk (glukonian cynku); substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu, w temperaturze 15-25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po pierwszym otwarciu produkt należy spożyć w ciągu miesiąca.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY