logo_solinea

OMEGANERV

Omeganerv to preparat o starannie dobranym składzie, bogaty w kwasy tłuszczowe EPA, DHA i GLA, które stanowią podstawowy składnik budulcowy wszystkich komórek ciała. Nie zawiera barwników ani sztucznych aromatów.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

OMEGANERV

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby przyjmujące leki przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Przeznaczony dla dzieci i dorosłych

Preparat wspiera pamięć i koncentrację, usprawnia procesy uczenia się, działa wspomagająco w przypadku trudności w czytaniu, pisaniu i liczeniu oraz zaburzeń typowych dla ADHD.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Olej z ryb, składnik otoczki kapsułki: żelatyna, olej z wiesiołka dwuletniego (tłoczony na zimno), substancja utrzymująca wilgoć (składnik otoczki): glicerol, przeciwutleniacz: D-alfa-tokoferol.

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY