logo_solinea

PANTHERIN ECTO

Pantherin Ecto to nawilżająco – łagodzący żel do nosa, dodatkowo wspomaga regenerację błony śluzowej nosa, a także chroni ją przed niekorzystnymi czynnikami środowiska.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

PANTHERIN ECTO

Po operacjach i zabiegach chirurgicznych, przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, nie połykać.

Wspomaganie regeneracji błony śluzowej nosa po zabiegach chirurgicznych, nawilżanie błony śluzowej nosa, łagodzenie podrażnień i stanów zapalnych. Przewlekły zanikowy nieżyt błon śluzowych nosa. Ochrona błony śluzowej nosa przed niekorzystnymi czynnikami środowiska.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Woda oczyszczona, D-pantenol, Pseudoalteromonas exopolysaccharides, ektoina, gliceryna, glikol propylenowy, karboksymetyloceluloza, chlorek benzalkoniowy.

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej (poniżej 25 °C), poza zasięgiem dzieci. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY