logo_solinea

REFLU-G

Reflu-G preparat wspomagający leczenie objawów refluksu żołądkowo-przełykowego. Dzięki kompleksowi składników preparat łagodzi podrażnioną błonę śluzową, sprzyja odbudowie nabłonka i wykazuje zdolność neutralizowania nadmiernej kwasowości soków żołądkowych.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

REFLU-G

Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia. Postępować zgodnie ze wskazówkami. Zawiera naturalne składniki o udowodnionej skuteczności. Przed zastosowaniem w czasie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 lat, konieczna jest konsultacja z lekarzem

Wspomaganie leczenia objawów refluksu przełykowego

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Woda, standaryzowany kompleks galaktomannanu pochodzenia naturalnego, węglan wapnia, wodorowęglan sodu, naturalny aromat, suchy ekstrakt Malva sylvestris, hialuronian sodu, suchy ekstrakt Stevia rebaudiana, p-hydroksybenzoesan metylu, para-hydroksybenzoensan propylu.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym, chłodnym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Nie zamrażać

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY