logo_solinea

SILAURUM PLASTRY

Plastry Silaurum to wyrób medyczny w postaci miękkich, samoprzylepnych plastrów silikonowych przeznaczony do stosowania na blizny różnego pochodzenia – zarówno świeże, jak i już istniejące. Plastry rozjaśniają je, wygładzają i zmniejszają ich widoczność. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

SILAURUM PLASTRY

Stosować zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Wyrób jednorazowego użytku. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania z innymi wyrobami lub lekami do leczenia blizn bez konsultacji z lekarzem.

Wspomaganie leczenia blizn różnego pochodzenia, w tym: pooparzeniowych, potrądzikowych, pooperacyjnych, pourazowych. Wygładzanie i rozjaśnianie blizn nowopowstałych i już istniejących. Wsparcie prawidłowego bliznowacenia zmian skórnych

Nie stosować u osób uczulonych na silikon. Nie należy stosować na rany otwarte, oparzenia, błony śluzowe ani na zmienioną zapalnie skórę. W przypadku wystąpienia reakcji skórnej zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. 

Żel silikonowy.

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić od światła. 

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY