logo_solinea

COLPOFIX

Colpofix® zapobiega i leczy zmiany szyjki macicy wywołane przez wirusa brodawczaka ludzkiego, dzięki kontroli warunków fizjologicznych obszaru zmian w szyjce macicy i pochwie.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nasza cena :

70,00 

colpofix

Pojemność: 20 ml (10 jednorazowych aplikatorów)

Postać farmaceutyczna: żel w sprayu

Informacje dodatkowe: Opakowanie zawiera butelkę o pojemności 20 ml i 10 jednorazowych aplikatorów.

Wskazania: Zapobieganie i leczenie zmian szyjki macicy wywołanych przez HPV dzięki możliwości kontroli i utrzymywania warunków fizjologicznych obszaru zmian błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Przeciwwskazania: Produktu nie należy spożywać. Jeśli jesteś lub możesz być w ciąży lub jesteś poddawana równoczesnej terapii lekami miejscowymi, roztwór ginekologiczny może być stosowany tylko po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci (przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci). Długotrwałe stosowanie produktu, podobnie jak wszystkich produktów miejscowych, może powodować miejscowe uczulenia lub podrażnienia; w razie ich wystąpienia należy przerwać kurację i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie używać produktu, jeśli opakowanie lub kaniula są uszkodzone lub noszą ślady użytkowania przy pierwszym otwarciu. Produkt należy stosować zgodnie z jego instrukcją użycia. Kaniula jest przeznaczona do jednorazowego użytku i nie powinna być ponownie używana.

Skład: Woda, sorbitol, karboksymetylo-beta-glukan, usieciowany polimer akrylowy (polikarbofil), mocznik imidazolidynowy, dehydrooctan sodu

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła. Podana data ważności dotyczy produktu w stanie nienaruszonym i prawidłowo przechowywanego.

Informacje dodatkowe

Pojemność:

20 ml (10 jednorazowych aplikatorów)

Postać farmaceutyczna:

żel w sprayu

Informacje dodatkowe:

Opakowanie zawiera butelkę o pojemności 20 ml i 10 jednorazowych aplikatorów.

Wskazania:

Zapobieganie i leczenie zmian szyjki macicy wywołanych przez HPV dzięki możliwości kontroli i utrzymywania warunków fizjologicznych obszaru zmian błony śluzowej szyjki macicy i pochwy.

Przeciwwskazania:

Produktu nie należy spożywać. Jeśli jesteś lub możesz być w ciąży lub jesteś poddawana równoczesnej terapii lekami miejscowymi, roztwór ginekologiczny może być stosowany tylko po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci (przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci). Długotrwałe stosowanie produktu, podobnie jak wszystkich produktów miejscowych, może powodować miejscowe uczulenia lub podrażnienia; w razie ich wystąpienia należy przerwać kurację i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie używać produktu, jeśli opakowanie lub kaniula są uszkodzone lub noszą ślady użytkowania przy pierwszym otwarciu. Produkt należy stosować zgodnie z jego instrukcją użycia. Kaniula jest przeznaczona do jednorazowego użytku i nie powinna być ponownie używana.

Skład:

Woda, sorbitol, karboksymetylo-beta-glukan, usieciowany polimer akrylowy (polikarbofil), mocznik imidazolidynowy, dehydrooctan sodu

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródeł światła i ciepła. Podana data ważności dotyczy produktu w stanie nienaruszonym i prawidłowo przechowywanego.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

0
0
Twój Koszyk