logo_solinea

FERTISTIM Dla Mężczyzn

Fertistim to suplement diety zawierający składniki pomagające w utrzymaniu prawidłowej płodności i funkcji rozrodczych u mężczyzn.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nasza cena :

70,00 

Brak w magazynie

FERTISTIM Dla Mężczyzn

Ilość: 30 saszetek

Postać farmaceutyczna: proszek do sporządzenia roztworu doustnego

Informacje dodatkowe: Preparat Fertistim:
-pomaga w prawidłowej syntezie DNA *
-pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym*
-bierze udział w procesie podziału komórek*
-pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi*
-przyczynia sie do prawidłowego przebiegu spermatogenezy*
-przyczynia sie do regulacji aktywnosci hormonalnej*
*literatura w ulotce produktu Zawiera kompleks biologicznie aktywnych substancji oraz mio-inozytol, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Dzięki zawartości mio-inozytolu, kwasu foliowego, astaksantyny, witamin: C, B6 i B12, cynku, selenu i ekstraktów roślinnych, suplement diety Fertistim pomaga uzupełnić dietę w składniki o udowodnionym działaniu.

Wskazania: SPOSÓB UŻYCIA: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścic w ok. 200 ml letniej wody i wypić od razu po przygotowaniu. Przyjmować w trakcie posiłku.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Przed zastosowaniem u osób z nadciśnieniem, cukrzyca, chorobami tarczycy, nerek i prostaty, a także przyjmujących leki nasercowe należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych w trakcie przyjmowania preparatu, należy niezwłocznie przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią

Skład: maltodekstryna; mio-inozytol; ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii); ekstrakt z ziela buzdyganka (Tribulus terrestris); regulator kwasowosci: kwas cytrynowy; glukonian cynku (cynk); ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera); astaksantyna; aromat pomaranczowy naturalny; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja przeciwzbrylajaca: dwutlenek krzemu; substancja słodzaca: sukraloza; selenian (VI) sodu (selen); cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); L-metylofolian wapnia (kwas foliowy).

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Informacje dodatkowe

Ilość:

30 saszetek

Postać farmaceutyczna:

proszek do sporządzenia roztworu doustnego

Informacje dodatkowe

Preparat Fertistim:
-pomaga w prawidłowej syntezie DNA *
-pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym*
-bierze udział w procesie podziału komórek*
-pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu testosteronu we krwi*
-przyczynia sie do prawidłowego przebiegu spermatogenezy*
-przyczynia sie do regulacji aktywnosci hormonalnej*
*literatura w ulotce produktu
Zawiera kompleks biologicznie aktywnych substancji oraz mio-inozytol, które chronią komórki przed stresem oksydacyjnym. Dzięki zawartości mio-inozytolu, kwasu foliowego, astaksantyny, witamin: C, B6 i B12, cynku, selenu i ekstraktów roślinnych, suplement diety Fertistim pomaga uzupełnić dietę w składniki o udowodnionym działaniu.

Wskazania

SPOSÓB UŻYCIA: 1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścic w ok. 200 ml letniej wody i wypić od razu po przygotowaniu. Przyjmować w trakcie posiłku.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Przed zastosowaniem u osób z nadciśnieniem, cukrzyca, chorobami tarczycy, nerek i prostaty, a także przyjmujących leki nasercowe należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych w trakcie przyjmowania preparatu, należy niezwłocznie przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Skład

maltodekstryna; mio-inozytol; ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii); ekstrakt z ziela buzdyganka (Tribulus terrestris); regulator kwasowosci: kwas cytrynowy; glukonian cynku (cynk); ekstrakt z korzenia witanii ospałej (Withania somnifera); astaksantyna; aromat pomaranczowy naturalny; kwas L-askorbinowy (witamina C); substancja przeciwzbrylajaca: dwutlenek krzemu; substancja słodzaca: sukraloza; selenian (VI) sodu (selen); cyjanokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); L-metylofolian wapnia (kwas foliowy).

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze 15-25°C. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

0
0
Twój Koszyk