logo_solinea

PROFLEXIN

Proflexin to preparat zawierający kolagen, wzbogacony w witaminy C i D, minerały i naturalne ekstrakty z korzenia imbiru, kadzidłowca indyjskiego oraz owoców dzikiej róży.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nasza cena :

52,00 

Proflexin

Ilość: 30 saszetek

Postać farmaceutyczna: proszek do sporządzania roztworu doustnego

Informacje dodatkowe: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Proflexin zawiera substancję słodzącą. Powstająca zawiesina jest naturalną cechą produktu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące)

Wskazania: Polecany jest osobom pragnącym utrzymać prawidłową kondycję układu kostno-chrzęstnego, narażonym na przeciążenia stawów – także w okresach zwiększonej aktywności fizycznej – jak również osobom starszym.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Skład: Hydrolizat kolagenu, aromat, ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z owoców dzikiej róży, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt z korzenia imbiru, witamina D (cholekalcyferol), glukonian miedzi II (miedź), siarczan manganu (mangan)

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca.

Informacje dodatkowe

Ilość:

30 saszetek

Postać farmaceutyczna:

proszek do sporządzania roztworu doustnego

Informacje dodatkowe

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Proflexin zawiera substancję słodzącą. Powstająca zawiesina jest naturalną cechą produktu. Zaleca się regularne stosowanie przez dłuższy czas (minimum 3 miesiące)

Wskazania

Polecany jest osobom pragnącym utrzymać prawidłową kondycję układu kostno-chrzęstnego, narażonym na przeciążenia stawów – także w okresach zwiększonej aktywności fizycznej – jak również osobom starszym.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Skład

Hydrolizat kolagenu, aromat, ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia serrata), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, witamina C (kwas L-askorbinowy), ekstrakt z owoców dzikiej róży, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt z korzenia imbiru, witamina D (cholekalcyferol), glukonian miedzi II (miedź), siarczan manganu (mangan)

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

0
0
Twój Koszyk