logo_solinea

SILAURUM PLASTRY

Plastry Silaurum to wyrób medyczny w postaci miękkich, samoprzylepnych plastrów silikonowych przeznaczony do stosowania na blizny różnego pochodzenia – zarówno świeże, jak i już istniejące. Plastry rozjaśniają je, wygładzają i zmniejszają ich widoczność.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nasza cena :

70,00 

Silaurum 5x30

Zawartość: 5 plastrów (5x30cm)

Postać farmaceutyczna: plastry silikonowe

Informacje dodatkowe: Stosować zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Wyrób jednorazowego użytku. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania z innymi wyrobami lub lekami do leczenia blizn bez konsultacji z lekarzem.

Wskazania: Wspomaganie leczenia blizn różnego pochodzenia, w tym: pooparzeniowych, potrądzikowych, pooperacyjnych, pourazowych. Wygładzanie i rozjaśnianie blizn nowopowstałych i już istniejących. Wsparcie prawidłowego bliznowacenia zmian skórnych

Przeciwwskazania: Nie stosować u osób uczulonych na silikon. Nie należy stosować na rany otwarte, oparzenia błony śluzowe ani na zmienioną zapalnie skórę. W przypadku wystąpienia reakcji skórnej zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Skład: Żel silikonowy.

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić od światła.

Informacje dodatkowe

Zawartość:

5 plastrów (5x30cm)

Postać farmaceutyczna:

plastry silikonowe

Informacje dodatkowe:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem, wyłącznie na nieuszkodzoną skórę. Wyrób jednorazowego użytku. Nie zaleca się jednoczesnego stosowania z innymi wyrobami lub lekami do leczenia blizn bez konsultacji z lekarzem.

Wskazania:

Wspomaganie leczenia blizn różnego pochodzenia, w tym: pooparzeniowych, potrądzikowych, pooperacyjnych, pourazowych. Wygładzanie i rozjaśnianie blizn nowopowstałych i już istniejących. Wsparcie prawidłowego bliznowacenia zmian skórnych

Przeciwwskazania:

Nie stosować u osób uczulonych na silikon. Nie należy stosować na rany otwarte, oparzenia błony śluzowe ani na zmienioną zapalnie skórę. W przypadku wystąpienia reakcji skórnej zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Skład:

Żel silikonowy.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić od światła.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

1
1
Twój Koszyk
Silaurum 5x30
70,00