logo_solinea

SOLESCIN

Solescin zawiera kompozycję najwyższej jakości standaryzowanych ekstraktów roślinnych i bromelainy wzbogaconych witaminą C i rutozydem. Takie połączenie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

SOLESCIN

Zapewnienie prawidłowej pracy naczyń krwionośnych zachodzi dzięki obecności witaminy C, która pomaga w optymalnej produkcji kolagenu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Solescin przeznaczony jest dla osób dorosłych. Preparatu nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią. 

Solescin polecany jest w celu uzupełnienia diety w składniki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych, należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości. 

Ekstrakt z kłącza ruszczyka kolczastego; ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego; substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; bromelaina; witamina C (kwas L-askorbinowy); rutozyd; nośnik: sól sodowa karboksymetylocelulozy; substancje przeciwzbrylajace: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, talk, dwutlenek krzemu; substancja glazurująca: szelak; regulator kwasowości: węglany amonu; trójglicerydy średniołańcuchowe.

Przechowywać w suchym, ciemnym miejscu w temperaturze do 25 ℃. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY