logo_solinea

SYROP ISLANDZKI

Syrop na kaszel z porostu islandzkiego

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

SYROP ISLANDZKI

W przypadku zastosowania zbyt dużych ilości może mieć działanie przeczyszczające. Nie zawiera cukru, nie zawiera alkoholu. Produkt odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę. Nie zawiera glutenu i laktozy. 

Łagodzenie suchego kaszlu

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. W przypadku stwierdzonej nietolerancji sorbitolu/fruktozy należy zachować ostrożność podczas stosowania.

Wyciąg z porostu islandzkiego, siarczan cynku, aromat miętowy; substancje pomocnicze: substancje konserwujące: sorbinian potasu, substancje słodzące: sorbitol, fruktoza.

Przechowywać w temperaturze do 25°C, w niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Po otwarciu można stosować przez 28 dni

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY