ECTIMER

Ectimer delikatnie oczyszcza jamę nosową, nawilża ją i zabezpiecza przed wysychaniem. W naturalny sposób pomaga zmniejszyć obrzęk błony śluzowej, dzięki czemu ułatwia swobodne oddychanie. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ECTIMER

Nie zawiera konserwantów. Ectimer jest odpowiedni dla dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia. Może być stosowany codziennie. 

Profilaktyka i wspomaganie leczenia nieżytu nosa i zapalenia zatok. Preparat redukuje stan zapalny, łagodzi typowe objawy dla nieżytu nosa 

Nie należy używać produktu w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Kropli nie należy stosować równocześnie z innymi lekami i preparatami stosowanymi na powierzchnię oka.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pojemnik pod ciśnieniem: należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca i nie wystawiać na działanie wysokich temperatur powyżej 50°C. 

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY

0
0
Twój Koszyk