logo_solinea

ECTIMER

Ectimer delikatnie oczyszcza jamę nosową, nawilża ją i zabezpiecza przed wysychaniem. W naturalny sposób pomaga zmniejszyć obrzęk błony śluzowej, dzięki czemu ułatwia swobodne oddychanie. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ECTIMER

Nie zawiera konserwantów. Ectimer jest odpowiedni dla dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia. Może być stosowany codziennie. 

Profilaktyka i wspomaganie leczenia nieżytu nosa i zapalenia zatok. Preparat redukuje stan zapalny, łagodzi typowe objawy dla nieżytu nosa 

Preparatu ECTIMER nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na ektoinę lub inne składniki sprayu do nosa. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy natychmiast zaprzestać stosowania preparatu.

ektoina (Ectoin®), woda morska, woda oczyszczona

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Pojemnik pod ciśnieniem: należy chronić przed bezpośrednim działaniem słońca i nie wystawiać na działanie wysokich temperatur powyżej 50°C. 

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY