biuro@solinea.pl

+ 48 81 463 48 82

Kariera

kariera

W SOLINEI wiemy, że to zaangażowanie zespołu w ogromnej mierze wpływa na sukces firmy. Dlatego naszym pracownikom zapewniamy najlepsze warunki do rozwoju. Organizujemy liczne szkolenia i warsztaty. Każdy pracownik ma możliwość szlifowania swoich umiejętności pod okiem doświadczonej kadry kierowniczej.

Wsparciem wszystkich pracowników regionalnych są osoby zatrudnione w siedzibie firmy, które swoim zaangażowaniem w wykonywane zadania wpływają na sukces SOLINEI.

Wspieramy kreatywność i indywidualność. Dlatego jeśli chcesz pracować w miejscu, które pomoże Ci nie tylko w zdobywaniu cennej wiedzy, ale również zapewni przyjazne warunki pracy, wyślij nam swoje CV.

Od kandydatów oczekujemy:

-otwartości na nowe wyzwania,
-samodzielności w działaniu,
-zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania,
-dobrej organizacji czasu pracy,
-wysokiej kultury osobistej i umiejętności interpersonalnych.

Osoby zainteresowane pracą w naszym zespole prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez formularz online lub bezpośrednio na adres mailowy: kariera@solinea.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

OFERTY PRACY

Stanowisko: Przedstawiciel medyczno-farmaceutyczny

Miejsce pracy cała Polska

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy Elizówka k. Lublina

Stanowisko: Pracownik działu marketingu

Miejsce pracy Elizówka k. Lublina

Stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy

Miejsce pracy Elizówka k. Lublina

Stanowisko: Pracownik działu telemarketingu

Miejsce pracy Elizówka k. Lublina

Formularz kontaktowy

Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu przez „Solinea” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Elizówce, Elizówka 65, Hala I, 21-003 Ciecierzyn, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, Vi Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000496008, NIP 7123284694, REGON 061648660 w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej w odpowiedzi na zgłoszenie wysłane za pomocą formularza kontaktowego.

Dane przetwarzane będą zgodnie z Polityką prywatności , z którym się zapoznałam/-em. Jestem świadomy możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych oraz tego, że jej cofnięcie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które dokonało się na podstawie zgody przed jej odwołaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania znajduje się w Polityce Prywatności.

SOLINEA

Elizówka 65
Hala I
21-003 Ciecierzyn

Telefon: + 48 81 463 48 82

Fax: + 48 81 463 48 86

E-mail: biuro@solinea.pl