Strona główna Dla pacjenta

Dla pacjenta

Dbanie o zdrowie powinno być proste i dostępne dla każdego, dlatego stworzyliśmy przestrzeń, gdzie dzielimy się przydatnymi informacjami oraz sprawdzonymi i prostymi rozwiązaniami.
Dla pacjenta

Dla pacjenta
Akcja inhalacja

Zastanawiasz się, jaki preparat do inhalacji wybrać? Wypełnij interaktywną ankietę, która na podstawie objawów podpowie Ci, po który roztwór do inhalacji sięgnąć – sól fizjologiczną, hipertoniczną, a może po roztwór
N-acetylocysteiny.


Bobasowe SOS

Opieka nad niemowlakiem to wyjątkowy czas, a my chcemy sprawić, aby był on wypełniony radością i zdrowiem Twojego maluszka. Skorzystaj z naszego poradnika oferującego praktyczne wskazówki – od pielęgnacji po pierwszą pomoc.

Dla pacjenta

Dla pacjenta
Porównanie produktów do inhalacji

Oferujemy szeroki wybór preparatów do inhalacji, w tym ampułki z rodziny Nebu-Dose. Znajdziesz tu informacje o ich składzie, działaniu i zastosowaniu, pomocne przy wyborze produktu dopasowanego do Twoich potrzeb.


Najczęściej zadawane pytania

Staramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące ich stosowania, aby dla każdego było to proste, skuteczne i bezpieczne. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.

Na co jest Ectodose?
Czy mogę przyjmować Fertistim mając stwierdzoną mutację genu MTHFR?
Syrop islandzki na jaki kaszel?
Nebu-dose hipertonic – na jaki kaszel?