logo_solinea

ECTOCLARIN

Ectoclarin to spray do nosa dedykowany profilaktyce i leczeniu objawów alergicznego nieżytu nosa. Skutecznie łagodzi typowe objawy, jak katar, uczucie świądu w nosie, przekrwienie śluzówki nosa czy kichanie. Preparat ułatwia też regenerację wrażliwej na podrażnienia błony śluzowej nosa.  

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ECTOCLARIN

Nie zawiera konserwantów. Ectoclarin jest odpowiedni dla dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia. Po otwarciu nie stosować dłużej niż 6 tygodni.

Profilaktyka i wspomaganie leczenia objawów alergicznego nieżytu nosa. Lekko hipertoniczny roztwór, który chroni przed szkodliwym wpływem alergenów.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej na ECTOCLARIN należy natychmiast zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. 

ektoina (Ectoin®), sól morska, woda. 

Przechowywać w temperaturze 2-25°C, w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY