logo_solinea

FLEXOLIA

Flexolia to preparat stosowany w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatoidalnego oraz łuszczycowego zapaleniu stawów, a także przy bólach i ograniczeniu ruchomości stawów. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

FLEXOLIA

Flexolia to preparat, którego głównymi składnikami są ekstrakt z owoców awokado i nasion soi oraz mangan. Ekstrakt z owoców awokado i nasion soi zawiera dużą ilość substancji aktywnych biologicznie. Ich skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe. Mangan jest niezbędnym składnikiem budulcowym komórek. Pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych oraz przyczynia się do utrzymania zdrowych kości. Dodatkowo pełni istotną rolę pomagając w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Preparat przeznaczony dla osób dorosłych. 

Preparat polecany jest w stanach zapalnych stawów i w przypadku takich schorzeń, jak reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, a także przy bolesności i zaburzeniach czynności stawów.

Uczulenie na soję, awokado, orzechy ziemne lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem. Nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.  

Ekstrakt z owoców awokado (Persea americana) i nasion soi (Glycine max), składnik otoczki: żelatyna, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, siarczan manganu, barwnik: dwutlenek tytanu

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, ciemnym niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić od światła i bezpośredniego działania słońca. 

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY