logo_solinea

LIPONEXIN

Liponexin to preparat przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na kwas alfa-liponowy, zwłaszcza dla diabetyków i osób z objawami polineuropatii cukrzycowej.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

LIPONEXIN

Produkt powinien być przyjmowany pod nadzorem lekarza. Przeznaczony dla osób dorosłych.

Liponexin wskazany jest do stosowania u osób z zaburzeniami przewodnictwa nerwowego, dla diabetyków i osób z tendencją do cukrzycy oraz osób z zaburzeniami metabolizmu węglowodanów.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

kwas 6,8-ditiooktanowy (kwas alfa-liponowy), olej sojowy (całkowicie rafinowany), żelatyna, olej sojowy częściowo uwodniony, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, D-alfa tokoferol (witamina E), stabilizator: żółty wosk pszczeli, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitol, emulgator: lecytyna sojowa, barwnik: czerwony tlenek żelaza, selenian (IV) sodu (selen).

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY