logo_solinea

NEBU-DOSE BABY

NEBU-dose BABY to 1,5% roztwór soli w postaci pojedynczych ampułek, bez konserwantów, przeznaczony do nebulizacji.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

NEBU-DOSE BABY

Produkt nie zawiera konserwantów. Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.

NEBU-dose BABY do stosowania w terapii inhalacyjnej jest szczególnie zalecany dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzelików, ostre zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Preparat może być również stosowany jako nośnik dla innych leków przeznaczonych do inhalacji.
SPOSÓB UŻYCIA: Preparat może być podawany przy użyciu dowolnego rodzaju nebulizatora. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonych przez producenta urządzenia. Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. W przypadku skurczu oskrzeli lub uporczywego kaszlu należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu wartości. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki.

Jałowy roztwór chlorku sodu 1,5%

Nie przechowywać w temperaturze przekraczającej 25 °C

Solinea Sp. z o.o. Sp. K.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY