logo_solinea

NEBU-DOSE BABY

NEBU-dose BABY to 1,5% roztwór soli w postaci pojedynczych ampułek, bez konserwantów, przeznaczony do nebulizacji.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

NEBU-DOSE BABY

Produkt nie zawiera konserwantów. Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym.

NEBU-dose BABY do stosowania w terapii inhalacyjnej jest szczególnie zalecany dla pacjentów cierpiących na zapalenie oskrzelików, ostre zapalenie oskrzeli, mukowiscydozę oraz przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP).
SPOSÓB UŻYCIA: Preparat może być podawany przy użyciu dowolnego rodzaju nebulizatora. Zaleca się przestrzegania instrukcji użytkowania określonych przez producenta urządzenia. Do jednorazowej inhalacji używać 4 lub 5 ml roztworu, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Nie stosować preparatu w połączeniu z innymi lekami bez konsultacji z lekarzem prowadzącym. W przypadku skurczu oskrzeli lub uporczywego kaszlu należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować po upływie terminu wartości. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki.

Jałowy roztwór chlorku sodu 1,5%

Nie przechowywać w temperaturze przekraczającej 25 °C

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY