logo_solinea

REGERHIN

REGERHIN jest wyrobem medycznym w postaci maści, który dzięki zawartości takich składników jak D-pantenol wykazuje działanie powlekające, nawilżające oraz wspomagające regenerację błony śluzowej nosa.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

REGERHIN

PODANIE:

  • przewlekły zanikowy nieżyt błony śluzowej nosa
  • suchość błony śluzowej nosa spowodowana stosowaniem preparatów do nosa
  • ochrona błony śluzowej przed niekorzystnymi czynnikami środowiska
  • łagodzenie podrażnienia i stanu zapalnego błony śluzowej nosa
  • długotrwałe nawilżenie błony śluzowej nosa
  • wspomaganie i regeneracja błony śluzowej nosa po zabiegach chirurgicznych

Stosować 2-4 razy dziennie do każdego otworu nosowego. W celu równomiernego rozprowadzenia preparatu, po aplikacji należy delikatnie rozmasować płatki nosa. Przed i po użyciu Regerhin należy dokładnie umyć ręce.

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować na uszkodzoną skórę.

D-pantenol, witamina A, Crodamol IPIS, gliceryna, Softisan 649, Euxyl PE9010, woda.

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY