logo_solinea

THIONERV 600

Thionerv 600 to preparat zalecany w celu uzupełnienia codziennej diety w kwas alfa-liponowy. 

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

THIONERV 600

Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3. roku życia. Nie zaleca się go kobietom w ciąży i karmiącym piersią.  

Stosowanie preparatu zaleca się przy dolegliwościach związanych z polineuropatią cukrzycową, zaburzeniach metabolizmu węglowodanów, retinopatii cukrzycowej.

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Kwas alfa-liponowy, substancja wypełniająca: celuloza (mikrokrystaliczna), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancje wypełniające: hydroksypropyloceluloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, celuloza (mikrokrystaliczna), kwasy tłuszczowe, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, tłuszcz palmowy całkowicie uwodorniony, barwnik: dwutlenek tytanu.

Przechowywać w temperaturze do 25°C, w niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. 

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY