logo_solinea

KOLZYM

Kolzym to krople zawierające enzym laktazę, który poprawia trawienie laktozy, zwłaszcza u niemowląt.

INFORMACJE DLA PACJENTA

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

kolzym

Stosować zgodnie z ulotką i zaleceniami lekarza. Kolzym może być podawany niemowlętom od pierwszych dni życia.

Zalecany do postępowania dietetycznego w stanach przejściowych dolegliwości trawiennych, prowadzących do kolki niemowlęcej.

Nie należy stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. W przypadku zaobserwowania wystąpienia niepokojących objawów u dziecka w trakcie stosowania preparatu Kolzym należy skontaktować się z lekarzem. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

Syrop glukozowy, laktaza neutralna, sacharoza, woda, laktaza kwaśna. Enzymy pochodzenia naturalnego: laktaza kwaśna z wyciągu grzyba Aspergillus oryzae i laktaza neutralna z wyciągu drożdży Kluyveromyces lactis.

Przechowywać w temperaturze pokojowej – do 25°C, w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem i bezpośrednim działaniem słońca. Nie zamrażać. Zużyć w ciągu 3 tygodni od otwarcia opakowania. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

Solinea sp. z o.o.

ZOBACZ
INNE NASZE PRODUKTY